Ekogroszek Wrocław

ekogroszek_bannerEkogroszek Wrocław to hasło kojarzone z firmą Polmark i najwyższej jakości ekogroszkiem.

Od jedenastu lat sprzedajemy wyłącznie polski ekogroszek zalecany przez producentów kotłów: Piekary, WesołaChwałowice. Duże grono stałych klientów kupujących u nas ekogroszek  świadczy o jego bardzo dobrych parametrach.

Oferowany ekogroszek posiada odpowiednie własności fizyko-chemiczne gwarantujące bezawaryjną pracę kotła retortowego z podajnikiem. Wysoka wartość opałowa ekogroszku zapewnia komfortowe ogrzewanie domu. Odpowiednia granulacja i brak zanieczyszczeń mechanicznych gwarantują ciągłą pracę pieca bez zrywania zawleczki zabezpieczającej układ podawania ekogroszku z zasobnika, natomiast niska spiekalność ekogroszku zapewnia znikomą ilość spieków i szlaki. Ważnym parametrem jest niska zawartość siarki, której nadmiar powoduje szybką korozję kotła i komina.

Świadomie nie sprzedajemy taniego ekogroszku sprawiającego problemy z obsługą kotła i ogrzaniem domu w zimie. Ogrzewanie domu tanim ekogroszkiem jest droższe od stosowania wysokokalorycznego i gatunkowego opału. Taniego ekogroszku o niższej kaloryczności trzeba więcej spalić aby dostarczyć wymaganą ilość energii do ogrzania domu. Zakup dobrego ale droższego ekogroszku nie podraża kosztów ogrzewania domu, spalimy mniej droższego opału. Tani ekogroszek to droższe ogrzewanie domu i problemy z obsługą kotła. Zamiast komfortu cieplnego doświadczymy wielu niedogodności spędzając zimę w kotłowni i ponosząc wyższe koszty ogrzania domu.

Zapraszamy do zakupu kilku worków ekogroszku w celu przetestowania jego jakości. Tworzymy ciepłe klimaty !

Info:
Polmark
Psary, ul.Wolności 20
51-180 Wrocław
www.polmark.com.pl
tel. 71 364 59 68
mobil 601 415 126

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ekogroszek, kocioł na ekogroszek, kotły co, kotły na ekogroszek, ogrzewanie, piec na ekogroszek, piece co, piece na ekogroszek, Uncategorized, węgiel ekogroszek i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Ekogroszek Wrocław

 1. Dobry ekogroszk pisze:

  Mieszkam w okolicach Wrocławia. Po przejściach z różnymi ekogroszkami szukam dobrego ekogroszku. Czy ktoś pali ekogroszkiem oferowanym przez Polmark? Proszę o opinie, warto kupić?
  Intox

  • Polmark pisze:

   Zapraszamy do kontrolnego zakupu kilku worków ekogroszku na próbę.
   Gwarantujemy najwyższą i stałą jakość ekogroszku. Tworzymy ciepłe klimaty!
   Kontakt:
   POLMARK
   Psary, ul.Wolności 20
   51-180 Wrocław
   tel. 71 364 59 68
   tel kom. 601 415 126

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s