Kocioł na ekogroszek i pellet – Weber Reto Duo

Kocioł Weber Reto Duo

Kocioł Weber Reto Duo moc 15-20-25-35-50 kW

Kocioł Weber Reto Duo wyposażony jest w dwa paleniska. W trybie automatycznym z podajnika można spalać ekogroszek,  miał i pellet.  Na drugim tradycyjnym palenisku można palić  węglem i drewnem.

Nowość! – sterownik ecoMax 800R zapewnia automatyczne   ustawienia kotła na ekogroszek. Wyposażenie kotła Weber w  najnowszej generacji regulator ecoMax 800R z algorytmem Fuzzy Logic  upraszcza obsługę kotła.  Wystarczy zadać na sterowniku  temperaturę pracy kotła. Sterownik ecoMax sam ustawi parametry pracy palnika i kotła. Sterownik z algorytmem  Fuzzy Logic zapewnia łatwą i prostą obsługę kotła.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii kocioł na ekogroszek, kocioł na pelet, kocioł na pelety, kocioł na pellet, kotły co, kotły na ekogroszek, kotły na ekogroszek i pellet, kotły na pellet, ogrzewanie na ekogroszek, ogrzewanie na pelet, ogrzewanie na pelety, ogrzewanie na pellet, piec na ekogroszek, piec na pelety, piec na pellet, piece co, piece na ekogroszek, piece na pellet, Uncategorized i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s