Polmark

Polmark Wrocław – Technika Grzewcza. Od 1992 roku promujemy nowoczesne, energooszczędne i ekologiczne systemy grzewcze.

Specjalizujemy się w dystrybucji kotłów na ekogroszek i pellet. Dostarczamy również najwyższej jakości polski ekogroszek workowany i certyfikowany pellet producji Stelmet S.A. i Pellet Energy.

Oferujemy kompleksową obsługę klienta poprzez fachowe doradztwo, dostawę kotła i opału, możliwość instalacji zakupionego kotła, oraz serwis gwarancyjny producenta. Naszym nadrzędnym celem jest usatysfakcjonowany klient, przekonany, że wydane pieniądze zostały jak najefektywniej zainwestowane. Kierujemy się zasadą, że najlepszą reklamą jest zadowolony klient.

Jesteśmy dystrybutorem i posiadamy autoryzację wiodących w naszej branży producentów:  Tekla, Lazar, Greń, Tilgner, Viadrus, Klimosz, Enka, Weber Heiztechnik, Kostrzewa, Rakoczy, Jan-Trans, Stelmet SA, Pellet Energy…

Drożejące paliwa zmuszają nas dzisiaj do oszczędzania energii cieplnej oraz do poszukiwania jak najtańszych rozwiązań eksploatacyjnych w zakresie techniki grzewczej. Jej rozwój odbywa się wielokierunkowo, nadrzędnym celem wprowadzanych rozwiązań jest zmniejszenie kosztów ogrzewania naszych domów i mieszkań. Koszty pozyskiwania energii grzewczej można istotnie zmniejszyć wykorzystując urządzenia oferowane przez naszą firmę.

Zapraszamy, tworzymy ciepłe klimaty.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s